Můj košík 0 items - 0 Kč 0

Informace o Diamantových svíčkách

Diamantové svíčky nabízí jedinečný zážitek. Krásná jemná vůně, uklidňující teplo a mihotavé světlo svíčky se spojí s napětím a očekáváním elegantního dárečku. Šperk na vás čeká přibližně 3-5cm pod hladinou vosku, u svíček volněstojících až u samého dna svíčky. Po opatrném vyjmutí a rozbalení uvidíte, jaké jste měli štěstí. Doufáme, že šperk bude odpovídat vašemu vkusu. Budeme také rádi, když na naší Facebookovou stránku přidáte video nebo fotku vašeho šperku a svíčky. Zasílat své příspěvky můžete také na email [email protected]. Děkujeme za zakoupení Diamantové svíčky a doufáme, že vše bude k vaší spokojenosti, v opačném případě nás prosím neváhejte kontaktovat na uvedeném emailu.

Pokyny k použití Diamantových svíček

 1. Svíčku nikdy nezapalujte poblíž hořlavých materiálů.
 2. Svíčku vždy postavte na nehořlavý, dostatečně velký, rovný podstavec (talíř apod.). Pokud svíčku umístíte na nerovný povrch, bude Vám špatně hořet.
 3. Při vyjmutí balíčku se šperkem postupujte nanejvýš opatrně a nikdy nevyjímejte šperk holou rukou! Po vyjmutí balíčku se šperkem narovnejte knoty směrem ke středu svíčky. Nechte vosk zcela zatuhnout, následně zkraťte knoty na požadovanou délku a můžete znovu zapálit. Vyjmutím balíčku klesne hladina vosku, je nutné počítat s tím, že pokud nenecháte vosk po vyndání balíčku zatuhnout, bude svíčka špatně hořet.
 4. Udržujte mimo dosah dětí a zvířat, nejedná se o hračku.
 5. Knot udržujte v délce okolo 5-7mm, neměl by být moc dlouhý ani moc krátký, dochází pak k nesprávnému hoření. V případě, že se Vám svíčka dusí (hoří malým plamanem), odeberte dostatečné množství vosku. Pokud máte knot příliš dlouhý, svíčku zfoukněte a knot opatrně zkraťte.
 6. Při používání svíčky může dojít k vypadnutí parafínového základu ze skleněné nádoby, tento jev je běžný a nejedná se o vadu výrobku! Vosk se tuhnutím smršťuje a tak dochází ke zmenšení celého objemu svíčky až o několik milimetrů, tudíž svíčka nemusí být napevno v nádobě.
 7. U některých svíček si všimnete "vzoru" na stěně sklenice, jedná se o vosk, který při tuhnutí zůstal nalepený na skle a zbytek se přibližně o 1mm oddálil, nejedná se o vadu, ale o přirozenou vlastnost vosku.
 8. Doporučujeme nenechávat svíčku hořet déle než 4 hodiny v kuse (optimálně 2 - 3 hodiny), může pak docházet k utápění knotu ve velkém množství roztaveného vosku. Pokud se vám tak náhodou stane, nepropadejte panice, stačí knot např. vidličkou opatrně narovnat a nechat vosk zatuhnout.
 9. Plamen nikdy nenechávejte hořet směrem ke sklu nebo přímo na sklo! Daná část skla se nahřeje, teplem roztáhne a sklo v takovém případě praskne! To platí i případě zapalování, nikdy nenechejte plamen hořet směrem ke sklu či přímo na něj.
 10. Svíčku je nejlepší zapalovat mimo průvan, aby nedocházelo ke komíhání plamenu, a tím i k opalování stěn skleněné nádoby.
 11. Svíčku nenechávejte hořet bez dozoru.
 12. Nedodržení těchto bezpečnostních pokynů a bezpečnostních pokynů na štítku přilepených zespod každé svíčky není důvodem k oprávněné reklamaci.
 13. Vyndáním balíčku se šperkem je Diamantová svíčka považována za spotřebovanou. Od této chvíle nemůžeme zaručit správné hoření svíčky.
 14. Tyto bezpečnostní pokyny jsou součástí Diamantových svíček. Pokud svíčku darujete, předejte tyto pokyny společně s Diamantovou svíčkou.